O projektu

Nabízíme prodej nových bytů ve Šternberku na ulici Uničovská. Jedná se projekt rozdělený do 6. etap, kde by do nabídky mělo přijít celkem 120 bytů. Budoucí majitelé si budou moci vybrat z bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk s výměrami od 30 do 105 m² podlahové plochy. Koncepce šesti bytových domů nabídne moderní a efektivně řešené bydlení pro harmonické žití. Součástí projektu je i park, jehož součástí je posezení, WorkOut hřiště, nebo dětské hřiště, které ocení především rodiny s dětmi. Bytové domy jsou navrženy tak, aby bylo využito maximum denního světla. Součástí bytů jsou i balkony, lodžie či terasy (u horních bytů s výhledem na Šternberk). Součástí bytů budou prostorné venkovní a vnitřní sklepy, nebo kolárny a kočárkárny. Vybudované zde bude podzemní i nadzemní parkování. Celá rezidence bude uzavřená a nebude zpřístupněná veřejnosti. Bydlení vhodné jako startovací byty přes prostorné větší byty pro páry a rodiny.

Financování

V rámci prodeje jsou vám k dispozici hypoteční specialisté, se kterými spolupracujeme, aby vám tak pohodlně pomohli zajistit hypoteční financování včetně lepších podmínek u bankovních institucí. Dále v rámci servisu vám pomůžeme i s prodejem starších nemovitostí.

Projekt je rozdělen do etap následujícícH 5-TI LET

Výstavba je v bývalém průmyslovém areálu. Udělali jsme vše proto, abychom zajistili bezpečí a zdraví pro budoucí majitele bytu.